Katagori:

Blogger geliştirmek için ne yapmalıyız

blogger
Herkes bilir. Blog, genellikle güncelden eskiye doğru sıralanmış yazı ve yorumların yayınlandığı, web tabanlı bir yayını belirtir. Çoğunlukla her gönderinin sonunda yazarın adı ve gönderi zamanı belirtilir. Yayıncının seçimine göre okuyucular yazılara yorum yapılabilir. Üye olunabilir vs. Yorumlar, blog kültürünün çok önemli bir dinamiğidir; bu sayede yazar ve okuyucular arasında iletişim sağlanır. Bu yüzden Blog dünyasında yalnız yürümek zor iş bence. BLOGUNU GELİŞTİRMEK İÇİN NE YAPMALISIN

Blogunuzu veya sitenizi geliştirmek için şunları yapmalısınız;

Yorum Yazın !
Blog sahibinin bloguna yorum yaptığında mutlu olur ve yardım isterse yardım etmek ister. Sizde yazılarla alakalı olmak şartıyla yorum yollayarak blog veya site sahibini sevindirebilirsiniz.

Üye Olun !
Bloga veya siteye üye olan birilerini görünce site sahibi mutlu olur. Sizde üye olarak blog veya site sahibini sevindirebilirsiniz.

Takip Edin !
Blog veya  site sahibi daha fazla tanımak için sosyal medya araçlarından takip edebilirsiniz.

 wordpress blogspot   friendfeed pinterest linkedin googleplus youtube tumblr

Yazı Yazın !
Eğer blogunuz veya siteniz varsa bizim için bir tanıtım yazısı yazarak bizim başka kişilere ulaşmamızı sağlayarak çok mutlu edersiniz.

Link Verin !
Eğer blog veya siteniz varsa başka blog ve sitelerle karşılıklı link verin ki site değeriniz yükselsin.

Önemli !
Eğer blog sahibiyseniz blogunuza gereğinden fazla Gadget eklemeyin. Çünkü daha sonra tema değişikliği yapacağınız zaman önceki temayla yeni yaptığınız temanın kodları karışacaktır.    

(BAŞIMA GELDİĞİ İÇİN SÖYLÜYORUM...)

Unknown

Yazar & Programcı

Ben Ayşegül Eren. Aksaray Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümünde okuyorum. Bölümümden çok memnunum. Gelecekte de bilgisayar ile ilgili işler yapmak istiyorum. Uzun zamandır da ekşi sözlükte yazarlık yapıyorum.

0 Yorum yapıldı.:

Yorum Gönder

 

Önerdiğim Siteler:

  • Copyright © Nostalji Rüzgarı™ 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır
    Tema Tasarım Kodlama .